Ons team

Wij houden van korte communicatielijnen en snel reageren. U denkt natuurlijk, dat is gemakkelijk gezegd. Maar als u ons leert kennen, zult u merken dat dit geen inhoudsloze belofte is. Wij staan graag voor u klaar. Ook een beetje uit eigenbelang. De ervaring leert namelijk, dat persoonlijk contact met u als opdrachtgever leidt tot een beter resultaat en een grotere mate van tevredenheid. Bij u èn bij ons. Daarom staan we dichtbij onze klanten zijn we optimaal bereikbaar. We nemen alle tijd om uw projecten goed te bespreken en u persoonlijk te adviseren.

null

Mobil: 49 (0) 1 51 / 12 64 53 30

Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 12
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
t.westhuis@hellendoorn.biz

Thomas Westhuis

Directeur
null

Mobil +49 (0) 170 / 5 20 89 48
Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 25
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
w.hahn@hellendoorn.biz

Werner Hahn

Hoofd verkoop
null

Mobil +49 (0) 170 / 5 55 54 75
Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 39
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
s.martini@hellendoorn.biz

Susanne Martini

Kundenberaterin
null

Mobil +49 (0) 171 / 1 49 62 21
Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 45
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
h.diekmann@hellendoorn.biz

Henrik Diekmann

Kundenberater
null

Mobil +31 (0) 6 53 51 16 68
Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 15
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
w.heupers@hellendoorn.biz

Willy Heupers

Kundenberater
null

Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 20
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
a.hall@hellendoorn.biz

Andreas Hall

Produktionsleiter
null

Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 21
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
p.niehoff@hellendoorn.biz

Peter Niehoff

Kundenberater
null

Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 26
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
t.dittmann@hellendoorn.biz

Thomas Dittmann

Kundenberater
null

Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 19
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
e.hoegen@hellendoorn.biz

Eckhard Hoegen

Kundenberater
null

Tel. +49 (0) 59 22 / 98 87 38
Fax +49 (0) 59 22 / 98 87 30
g.bruenink@hellendoorn.biz

Guido Brünink

Kundenberater